Łańcuch Nexelo MTB/ROAD 11S 116 ogniw 11S Zobacz większe

Łańcuch Nexelo MTB/ROAD 11S 116 ogniw 11S

Nowy produkt

5 Przedmioty

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 12300 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 12300 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 2 460,00 zł.


123 000,00 zł brutto

Więcej informacji

Łańcuch rowerowy przeznaczony do zębatek 11 rzędowych. Posiada 116 ogniw o rozmiarze 1/2" x 11/128" z ogniwem złącznym. Dedykowany jest do jazdy szosowej i MTB. Łańcuch w kolorze srebrnym o wadze 260 g. Łańcuch cechuje się wysoką jakością wykonania dzięki wykorzystanym technologiom: DHA Roller – powierzchnia rolki pokryta węglikiem chromu co zwiększa jej odporność na zużycie. Circle Riveting – podwyższona wytrzymałość pina. DHA Pin - powierzchnia pina pokryta węglikiem chromu co zwiększa jego twardość i wydłuża żywotność. Bushing Less - brak dodatkowych tulei zmniejsza wagę łańcucha. W przypadku łańcuchów wielorzędowych technologia ta zwiększa elastyczność łańcucha umożliwiając jednocześnie łagodną zmianę przełożeń. Noise Less - obniża poziom hałasu przy zmianie przełożeń w dół i górę Inner Chamfer - nacięcie ukośne w centralnej części na wewnętrznej i zewnętrznej płytce, zapobiegające spadaniu łańcucha przy pedałowaniu do tyłu. 
Outer Chamfer - ukośne nacięcie na końcach płytki zewnętrznej redukuje 80% tarcia podczas przemieszczania się łańcucha od najmniejszej do największej zębatki.

30 innych produktów w tej samej kategorii: