Buty Spiuk Pragma Triathlon Red White

Nowy produkt

Buty Spiuk Pragma Triathlon Red White

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 45 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 45 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 9,00 zł.


450,00 zł brutto

Więcej informacji

Buty Spiuk Pragma Triathlon Red White

Buty sportowe Spiuk Pragma do atrakcyjnego i innowacyjnego triathlonu z podeszwą węglową RXL1 o niezwykłej sztywności i lekkości. Struktura pokrywy z technologią Flexshell, która zapewnia doskonałą adaptację i odporność oraz oferuje szeroką wentylowaną powierzchnię siatki. Odporna na mikrofibra stopa i palce z wzmocnieniem z przodu TPU, która chroni palec podczas przejścia. Regulacja podwójnego koła ATOP zapewnia idealne dopasowanie i dużą szybkość przejścia.

Funkcje Spiuk Pragma: - Podeszwa węglowa. Węgiel zapewnia mniejszą masę i większą sztywność w połączeniu rower-pedał. - High Flow 3. Tkanina opracowana w celu zapewnienia maksymalnej wentylacji. - Regulacja koła. Zamykanie obuwia za pomocą koła i linki, które jest szybkie, proste, bezpieczne, precyzyjne i bardzo lekkie. Zapewnia zrównoważony rozkład nacisku. - Flexshell. Wstrzykiwana gumowa struktura, która dopasowuje się do osłony buta, nadając jej wytrzymałość i elastyczność oraz umożliwiając duże obszary tkaniny siatkowej, które zapewniają optymalne napowietrzanie stopy. - Napraw ramę roweru. Punkt mocowania na bucie, aby przymocować go do korbowodu i przyspieszyć proces w przejściach.  - Waga: 460 gr. (Rozmiar 42 EUR)

30 innych produktów w tej samej kategorii: