RĘKAWICZKI SPIUK ANATOMIC LIGHT rozm.XXL

Nowy produkt

RĘKAWICZKI SPIUK ANATOMIC LIGHT rozm.XXL

O marce SPIUK Produkty rowerowe Spiuk charakteryzują się wzornictwem, stworzonym specjalnie do uprawiania sportu. Hiszpańska marka zdołała uszczęśliwić praktykujących i dziś jest jedną z najbardziej znanych marek rowerowych.

Więcej szczegółów

45,00 zł brutto

Więcej informacji

RĘKAWICZKI SPIUK ANATOMIC LIGHT rozm.XXL

Krótkie rękawiczki Spiuk Anatomic Light oraz model "standart" to najrozsądniejszy wybór, jeśli chcesz mieć letnie rękawiczki, z którymi możesz zacząć jeździć na rowerze szosowym lub MTB. Z bi-elastyczną tkaniną Ergodry Fresh, która zapewnia niezwykłą regenerację gorma i optymalną kompresję mięśni. Ponadto pozwala na odpowiednią cyrkulację użytkowania, aw konsekwencji na doskonały komfort. Jest lekki i świeży, ale nie brakuje mu niezbędnych detali dla odpowiedniej ochrony i komfortu w praktyce sportowej, dlatego ma wzmocnioną tkaninę w obszarach, w których tarcie jest wyższe i dlatego konieczne, a także tkaniny siatkowe w cała górna powierzchnia tego samego, dla maksymalnej oddychalności i zarządzania kolorem. Funkcje:

- Krótkie letnie rękawiczki. - Nadaje się do jazdy na rowerze górskim i drogowym. - Bielizna biestrująca Ergodry Fresh. - Bielastic materiał w 4 kierunkach. - Żelowe podkładki. - Siatka zapewniająca lepszą wentylację. - Wzmocnienia o wysokiej odporności. - Wrażenia z silikonu. - Elastyczna i antypoślizgowa tkanina.

30 innych produktów w tej samej kategorii: