RĘKAWICZKI SPIUK ANATOMIC LIGHT rozm S

Nowy produkt

RĘKAWICZKI SPIUK ANATOMIC LIGHT

O marce SPIUK Produkty rowerowe Spiuk charakteryzują się wzornictwem, stworzonym specjalnie do uprawiania sportu. Hiszpańska marka zdołała uszczęśliwić praktykujących i dziś jest jedną z najbardziej znanych marek rowerowych

Więcej szczegółów

45,00 zł brutto

Więcej informacji

Krótkie rękawiczki Spiuk Anatomic Light oraz model "standart" to najrozsądniejszy wybór, jeśli chcesz mieć letnie rękawiczki, z którymi możesz zacząć jeździć na rowerze szosowym lub MTB. Z bi-elastyczną tkaniną Ergodry Fresh, która zapewnia niezwykłą regenerację gorma i optymalną kompresję mięśni. Ponadto pozwala na odpowiednią cyrkulację użytkowania, aw konsekwencji na doskonały komfort. Jest lekki i świeży, ale nie brakuje mu niezbędnych detali dla odpowiedniej ochrony i komfortu w praktyce sportowej, dlatego ma wzmocnioną tkaninę w obszarach, w których tarcie jest wyższe i dlatego konieczne, a także tkaniny siatkowe w cała górna powierzchnia tego samego, dla maksymalnej oddychalności i zarządzania kolorem. Funkcje:

- Krótkie letnie rękawiczki. - Nadaje się do jazdy na rowerze górskim i drogowym. - Bielizna biestrująca Ergodry Fresh. - Bielastic materiał w 4 kierunkach. - Żelowe podkładki. - Siatka zapewniająca lepszą wentylację. - Wzmocnienia o wysokiej odporności. - Wrażenia z silikonu. - Elastyczna i antypoślizgowa tkanina.

30 innych produktów w tej samej kategorii: