Kategorie

Nowe produkty

eRaty Santander Consumer Bank

Szosowe Ridley rowerowe

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

W obszernej ofercie naszego sklepu internetowego znajduje się sprzęt rowerowy z najwyższej półki. Jedną z firm, która wyróżnia się na rynku kolarskim, jest marka Ridley stworzona w 1997 roku przez Jochima Aertsa. Oferowane przez firmę produkty charakteryzuje solidna i zarazem lekka konstrukcja. Rowery szosowe, które można znaleźć w naszym asortymencie, skierowane są dla miłośników szybkiej jazdy na szosie. Dołączono do nich podzespoły najlepszych marek, takich jak SHIMANO, SR Suntour, FSA, Continental czy San Marco. Dzięki ich wyposażeniu można jeździć zarówno amatorsko, jak i profesjonalnie. Zapewnia to niesamowitą wygodę korzystania z szosówki, ale co najważniejsze, duże bezpieczeństwo na drodze i satysfakcję z pokonywanych kilometrów.

Szosowe rowery marki Ridley

Dzięki lekkości i wytrzymałości rowerów szosowych, o wiele łatwiej jest się rozpędzić i pedałować. Idealna aerodynamika powoduje, że nie tracimy za dużo energii, docierając do wyznaczonego celu bądź trenując. Komfortową i szybką jazdę zawdzięczamy również specjalnie stworzonej konstrukcji oraz najlepszym materiałom, które firma Ridley zapewnia. Na szybkość jazdy wpływają także cienkie i zarazem odporne na przeróżne uszkodzenia opony.

Jeśli chcesz królować na drogach, zapoznaj się i skorzystaj z oferty na rowery szosowe tej znanej, belgijskiej firmy. Poczuj wiatr we włosach i przekonaj się, jaką radość może dawać prędkość osiągana na drodze, kilometry przebytej trasy oraz rekordy, które możesz pobić, stając się coraz sprawniejszym kolarzem.