Kategorie

eRaty Santander Consumer Bank

Opony do rowerów

na stronę
Pokazuje 1 - 28 z 34 elementów
Pokazuje 1 - 28 z 34 elementów

Wybór dobrych opon do roweru nie jest obojętny dla komfortu naszej jazdy, ale także dla bezpieczeństwa. Podobnie, jak w samochodach, cykliści mają do wyboru szereg opon o różnym przeznaczeniu:

  • Crossowe, przeznaczone do jazdy w terenie,
  • Semi-slick, które łączą w sobie zalety opon terenowych z niskim oporem gładkiej powierzchni, dzięki czemu świetnie nadaje się do rozpędzania się na asfalcie, jak i do jazdy na przełaj,
  • Gładkie i prawie gładkie, wykorzystywane przede wszystkim do jazdy szosowej i miejskiej,
  • Z kolcami, idealne do jazdy po lodzie.

Wybór rodzaju to jedno, ale poza tym pozostaje jeszcze dobrać odpowiedni rozmiar do samego koła, widelca, a przede wszystkim – do własnych preferencji.

Tanie opony rowerowe na szosę

Klienci, poszukujący dobrych opon do rowerów, w ofercie sklepu Rowerowy Raj znajdą szeroki wybór produktów tej kategorii. Proponujemy opony do rowerów zarówno trekkingowych, typowo górskich, jak i miejskich czy na szosę. Doskonale wiemy, że od jakości opon rowerowych zależy często nie tylko wygoda jazdy, ale przede wszystkim bezpieczeństwo samego cyklisty, dlatego też klientom prezentujemy jedynie najlepsze propozycje, które nie zawiodą w żadnych warunkach.

Pośród produktów, które znajdują się w asortymencie sklepu, są też opony rowerowe szosowe, do jazdy miejskiej, jak i terenowe, dzięki czemu każdy klient, niezależnie czy potrzebuje dobrych „gum” do jazdy na przełaj czy po asfalcie, odnajdzie to, czego najbardziej potrzebuje.

Propozycje, jakie składa nasz sklep rowerowy z oponami, z całą pewnością przypadną do gustu zarówno mniej, jak i bardziej doświadczonym cyklistom. Katalog produktów sklepu Rowerowy Raj zawiera bowiem wybór opon o najróżniejszych rozmiarach, dzięki czemu łatwo będzie je dobrać do większych, jak i mniejszych, na przykład dziecięcych, rowerów. Prezentowana oferta jest tym ciekawsza, że nasi klienci mogą kupić opony rowerowe na szosę naprawdę tanio, dzięki czemu często konieczna wymiana tego elementu nie będzie dużym wydatkiem.

Jeśli nie jesteście Państwo pewni, jaką oponę rowerową należy wybrać – zachęcamy do kontaktu!